40 میلیارد تومان هزینه عمرانی روستای هجیج شده است

[ad_1]

به گزارش هزار ماسوله، به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز‌ ایده‌پور فرماندار پاوه  پیرو درخواست آیت‌الله شیخ‌مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه روز 21 تير گزارشی مبنی بر پروژه‌های عمرانی روستای هجیج و امامزاده عبیدالله را ارایه کرد.

فرماندار پاوه در نشستی با آیت‌الله علما، اظهار داشت: 40 میلیارد تومان تاکنون هزینه جاده و دیگر بخش‌های عمرانی روستای هجیج  شده است.

 

پرویز ایده‌پور گفت: زائرسرای 15 واحدی، ساختمان خانه عالم، پروژه جاده جایگزین روستا‌، طرح توسعه مقبره سید‌ عبیدالله و محوطه آن‌، پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب روستای هجیج‌، احداث ساختمان مدرسه 6 کلاسه که از مدرن‌ترین مدارس کشور است، احداث ساختمان مخابرات‌، احداث ساختمان بهداشت و ساخت ساختمان دهیاری روستا مجموعه‌ای از اقدامات عمرانی این روستا است.

 

وی افزود: مبلغ 14 میلیارد و 319 میلیون تومان برای این پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی هزینه شده است تا این روستا آمادگی اسکان و پذیرایی از زائران امامزاده سید عبیدالله را داشته باشد.

 

ایده‌پور با بیان اینکه روزهای جمعه این روستا میزبان یک‌هزار و 500 الی چهار هزار زائر است، تصریح کرد: از سال 89 تا به امروز با محاسبه ساخت 2 سد در این منطقه بیش از یک‌هزار و 500 میلیارد تومان هزینه عمرانی شده است که این روستا و منطقه را متمایز ساخته است.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *